CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

MOOSE

Značka MOOSE nabízí technicky i materiálově propracované výrobky za přijatelnou cenu.

MOOSE těží z letitých zkušeností mateřské firmy, která zajišťuje výrobu pro celou škálu zákazníků - od lokálních sportovních týmů až po velké světové značky. U všech výrobků je aplikován časově i finančně náročný postup vývoje vzorové série, která je následně testována ve ztížených podmínkách a teprve po implementaci změn a návrhů z řad konečných uživatelů, je výrobek uvolněn k sériové výrobě.

Firma sleduje i nové trendy v materiálech a výrobních technologiích, proto se některé starší výrobky mění tak, aby odpovídaly nejnovějším výrobním možnostem a technologickým poznatkům.

Aby byla dodržena nejvyšší možná kvalita všech výrobků, spolupracuje MOOSE výhradně se subdodavateli z EU, které se vyznačují vysokou kvalitou práce i výrobků stejně jako striktním dodržování pracovně-právních předpisů a při výrobě je kladen důraz na ekologii a šetrnost výroby k životnímu prostředí.

MOOSE převádí poznatky z vrcholového sportu do každodenního života, a proto mezi jejich partnery a zákazníky najdete nejen špičkové profesionály, ale třeba i Vaše známé a přátelé.

 

Velikostní tabulky MOOSE

Extra slevy pro registrované
Pha 9
MOOSE ponožky TRAIL šedá
Extra slevy pro registrované
Pha 9
MOOSE podkolenky SLALOM černá
Extra slevy pro registrované
Pha 9
MOOSE podkolenky PROFI šedá