CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

MOOSE kompresní podkolenky COMPRESS ONE bílá

Kompresní podkolenky MOOSE COMPRESS ONE bílá barva

 

Kompresní podkolenka Compress One se řadí do nové generace kompresních ponožek, které jsou lehčí a vzdušnější a zajišťují díky použitým materiálům rovnoměrnější kompresi.

 

Pružnost, kterou vlákno Lycra dodává sportovnímu oblečení, umožňuje, aby aerodynamicky přiléhaly k tělu a přitom nebránily v pohybu. Jedná se o specializovaný výrobek zejména pro běžce a cyklisty určený k regeneraci lýtkových svalů. Speciální trychtýřová konstrukce a tlakové zóny zlepšují proudění krve ve svalech, umožňují rychlejší odbourávání kyseliny mléčné a tím i snazší regeneraci. Podkolenka "tlačí" na žíly jinak v každém místě nohy, nejsilněji v oblasti chodidel a kotníků, směrem nahoru ke koleni se tlak zmenšuje. Tím je podporováno proudění krve směrem k srdci, krev se tak snadněji okysličuje a srdce je méně namáháno.

 

Samozřejmostí je plně anatomické provedení, neboť perfektní posazení na noze je podmínkou pro správnou funkci ponožky. Použité materiály pomáhají rychlejšímu odvodu potu, ionty stříbra obsažené v chodidlové části (ClimaWell) navíc pomáhají předejít nepříjemným plísním a extrémům, polypropylenové "hedvábí" v lýtku je rychleschnoucí a tak pomáhá udržet příjemný pocit svěžesti.

 

Nový model podkolenky se prodává s různou úrovní komprese označenou A,B,C a D. Pro stanovení úrovně komprese je třeba si změřit obvod lýtka v cm a zvolit si příslušnou úroveň komprese dle přiložené tabulky. Modrá barva je nízká úroveň komprese, zelená barva doporučovaná a červená barva je vysoká úroveň.

Skladem máme nejběžnější úrovně komprese. V případě, že máte zájem o jinou, uveďte to v poznámce objednávky.

 

Složení: 40% Polypropylen, 20% ClimaWell Polypropylen, 20% Polyamid, 20% elastan.

 

 

Jak vybrat správnou velikost ponožek MOOSE:

Cena: 31,20 € vrátane DPH
Cena okrem DPH: 25,8 €

Dostupnosť: > 10 ks skladom
> 10 ks prodejna Praha 9Objednaný tovar Vám odošleme ve čtvrtek 1. 6. 2023.

Číslo produktu: MO-CO-WH

Volba varianty

Bojíte se, že netrefíte správnou velikost? Nebojte! Vyměnit zboží můžete až do 2 měsíců od data nákupu. Více informací naleznete zde.

ks

Naše výhody:

 • Spoľahlivosť
 • Kompletný sortiment
 • Ústretové jednanie
 • Rýchle dodanie
 • Oficiálna distribúcia
 • Desiatky výdajných miest
 • Dovoz na akcie zadarmo
 • Spýtajte sa – poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz