CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

Prodejna Praha

Kamennou prodejnu SPORTICUS - najdete na Praze 9, U Elektry 650/2 (50.1013814N, 14.5206000E) .

Seženete u nás parádní sportovní oblečení, kompletní řadu lyžařských vosků a doplňků SWIX, nejznámější sportovní výživu ENERVIT GPS hodinky GARMIN. Vybírat u nás můžete kvalitní a oblíbenou obuv LA SPORTIVA, INOV-8, VJ SPORT a nejnovější značku NVII, potřeby pro orientační sporty - čipy SPORTIDENT, lampióny, kleště, stojany, popisovníky, mapníky MIRY, AUTOPILOT, buzoly MOSCOMPASS, oblečení TRIMTEX

Mimo nejznámější značku SWIX máme také široký výběr nejprodávanějších produktů od dalších známých značek, kterými jsou TOKO, SKIVO, VAUHTI, SKIGO, RODE, BRIKO MAPLUS, HOLMENKOL, START, REX, VOLA, KUNZMANN, HWK a RED CREEK.

Dále u nás najdete přírodní výživu CHIMPANZEE, výživové doplňky VITAR a GREEN FARM, výborné domácí sirupy KITL, velmi kvalitní tejpovací pásky KINEMAX, masážní prostředky JUTTA, oblíbené ponožky a podkolenky MOOSE a SPORTICUS, vlněné oblečení ULVANG, výkonné čelovky LUCIFER, brýle na běžky HATCHEY. Máme pro Vás také výběr dětských kol značek AUTHOR, SUPERIOR, ROCK MACHINE a AMULET.

Všechny produkty od výše uvedených značek máme skladem přímo na prodejně, v přehledu produktů jsou označeny štítkem PHA9 (Praha 9). Takto označené produkty si můžete v prodejně kdykoli vyzvednout, ať už objednávku vytvoříte či nikoli. Pokud si Vaši objednávku nechcete vyzvednout v naší prodejně a stihnete ji zadat do 11 hodin, bude expedována ještě ten samý den.

  • Nabízíme ucelenou řadu vosků a doplňků SWIX
  • Vybírat můžete z kompletní nabídky ENERVIT
  • Čeká na Vás milý personál a příjemná atmosféra

V prodejně lze platit v hotovosti nebo platební kartou.

OTEVÍRACÍ DOBA platná od 16.3.2020 minimálně do 24.3.2020 06:00 (nařízení Vlády ČR o uzavření obchodů se sportovním zbožím) - objednávky zboží jsou v tomto období možné pouze přes eshop.

PONDĚLÍ zavřeno
ÚTERÝ zavřeno
STŘEDA zavřeno
ČTVRTEK zavřeno
PÁTEK zavřeno
SOBOTA zavřeno
NEDĚLE zavřeno