CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

Vše pro outdoor a běžky - sportovní prodejna v Praze

Kamennou prodejnu SPORTICUS - najdete na Praze 9, U Elektry 650/2 (50.1013814N, 14.5206000E) .

Seženete u nás kompletní vybavení pro běžecké lyžování - běžky značky SPORTEN a KÄSTLE, boty na běžky SALOMON, hole, kompletní řadu lyžařských vosků a doplňků SWIX, výběr kvalitního sportovního oblečení, nejznámější sportovní výživu ENERVIT, GPS hodinky GARMIN. Vybírat u nás můžete obuv do terénu od značek INOV-8, VJ SPORT, NVII a LA SPORTIVA, potřeby pro orientační sporty - čipy SPORTIDENT, lampiony, kleště, stojany, popisovníky, mapníky MIRY, buzoly O-COMPASS, oblečení TRIMTEX

Mimo nejznámější značku SWIX máme také široký výběr nejprodávanějších produktů od dalších známých značek, kterými jsou TOKO, SKIVO, VAUHTI, SKIGO, RODE, BRIKO MAPLUS, HOLMENKOL, START, REX, VOLA, KUNZMANN, HWK a RED CREEK.

Dále u nás najdete přírodní výživu CHIMPANZEE, výborné domácí sirupy KITL, velmi kvalitní tejpovací pásky KINEMAX, masážní a cvičební potřeby, oblíbené ponožky a podkolenky MOOSE a SPORTICUS, vlněné oblečení ULVANG, výkonné čelovky LUCIFER, brýle na běžky HATCHEY.

Všechny produkty od výše uvedených značek máme skladem přímo na prodejně, v přehledu produktů jsou označeny štítkem PHA9 (Praha 9). Takto označené produkty si můžete v prodejně kdykoli vyzvednout, ať už objednávku vytvoříte či nikoli. Pokud si Vaši objednávku nechcete vyzvednout v naší prodejně a stihnete ji zadat do 11 hodin, bude expedována ještě ten samý den.

  • Nabízíme ucelenou řadu vosků a doplňků SWIX
  • Vybírat můžete z kompletní nabídky ENERVIT
  • Pomůžeme Vám se základním servisem běžek
  • Čeká na Vás milý personál a příjemná atmosféra

Email do prodejny: praha@sporticus.cz

Telefon do prodejny: +420 608 658 007

Mimo otevírací dobu prodejny volejte:
+420 602 305 007 - Miroslav Kalina

Od pondělí 13.11.2023 přecházíme na zimní otevírací dobu, která bude vypadat následovně.

PONDĚLÍ 9:00 - 15:00
ÚTERÝ 9:00 - 17:00
STŘEDA 9:00 - 15:00
ČTVRTEK 9:00 - 17:00
PÁTEK 9:00 - 15:00
SOBOTA zavřeno
NEDĚLE zavřeno

Otevírací doba pro zákazníky je přizpůsobena našim kapacitám. Prosíme, abyste respektovali fakt, že 95% našich zákazníků uskutečňuje objednávky online a v dopoledních hodinách připravujeme balíky právě pro ně. Nemůžeme se tedy plně věnovat zákazníkům, kteří přijdou na prodejnu a potřebují naše rady.

Rady Vám rádi poskytneme prostřednictvím emailu. Pošlete nám Vaše dotazy.