CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

INOV-8 MUDTALON Storm Blue/Navy

Terénní obuv INOV-8 MUDTALON SPEED W (P) Storm Blue/Navy - úžší verze P (PRECISION); dámská varianta

 

Krosovky MUDTALON jsou nejlepší volbou pro všechny “špinavé” běhy v bahně a podmáčeném trailu. S nekompromisním 8 mm vysokým gripem vám to už nikdy nepodklouzne v žádném stoupání nebo seběhu. Díky vyšší míře tlumení se s MUDTALONen na nohách nemusíte bát ani větších vzdáleností.

 

Svršek z balistického nylonu snižuje riziko mechanického poškození boty a zranění chodidla na nulu. Vyšší odolnosti pomáhá také pogumovaný okop na špici a na něj navazující obsázka kolem obvodu boty. Všitý jazyk zabraňuje proniknutí nečistot dovnitř.Stabilizační kolébka vedoucí od tkaniček po tlumící vrstvu pevně zafixuje chodidlo v těžkém terénu i ve vysoké rychlosti.

 

Fit je v k dispozici v úzké (precision, 95 mm v UK 8) a široké (wide, 105 mm v UK 8) variantě. Vy si právě prohlížíte úzkou variantu Precision.

 

Zejména u úzkého střihu je anatomicky rozšířen prostor kolem palce pro přirozený odraz.

 

Mezipodešev s odlehčenou pěnou POWERFLOW LITE nabízí větší míru tlumení v patní části a je naopak tužší v přední části pro lepší vedení odrazu. Oproti variantě SPEED je u MUDTALONU tlumící vrstva společně s dropem vyšší, aby byl pohodlný i na delších vzdálenostech nebo pro těžší běžce. Drop je zde 6 milimetrů.

 

Mezipodešev je doplněna o flexibilní výztuhu META PLATE chránící proti proražení ostrými kameny. To vše bez ztráty ohebnosti boty.

 

STICKY GRIP má vylepšenou trakci především na mokrých kamenech. Směs podešve je podobná té, co se používá u lezeček a doslova lepí na všech typech podloží.

 

Vyšší tlumení, odolný svršek a výběr ze dvou šířek oceníte při orienťáku, canicrossu, na delších tréninkových bězích za mokra nebo na překážkových OCR závodech.

Cena: 2 882 Kč včetně DPH
Cena bez DPH: 2 382 Kč

Dostupnost: > 5 ks skladem
> 5 ks prodejna Praha 9


Objednané zboží Vám odešleme v úterý 16. 7. 2024.

Číslo produktu: 001145-SBNY-P-001

Volba varianty

Bojíte se, že netrefíte správnou velikost? Nebojte! Vyměnit zboží můžete až do 2 měsíců od data nákupu. Více informací naleznete zde.

Naše výhody:

 • Spolehlivost
 • Kompletní sortiment
 • Vstřícné jednání
 • Rychlé dodání
 • Oficiální distribuce
 • Desítky výdejních míst
 • Dovoz na akce zdarma
 • Zeptejte se - poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz