CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

GREEN FARM dárkový balíček

GREEN FARM dárkový balíček

 

Darujte čtyři produkty Green Farm v exklusivním dárkovém balení pro pohodu a podporu zdraví

V dárkovém balení najdete produkty Green Farm Active, Green Farm Memox, Green Farm Vital a Green Farm Prevent za zvýhodněnou balíčkovou cenu. Green Farm Active podporuje pohyblivost, svaly a kosti, Green Farm Memox podporuje paměť a koncentraci, Green Farm Vital napomáhá imunitě a Green Farm Prevent vyživuje klouby a poskytuje protizánětlivý účinek. V jednom balíčku takto můžete darovat měsíční komplexní regeneraci celého organismu. Obdarovaného určitě potěší, že Green Farm produkty jsou založeny na přírodní bázi a jsou vyrobeny dle přísných norem a na území Evropské Unie. Exklusivní balení podtrhne hodnotu dárku a ušetří práci s výběrem a pořízením vhodného obalu.

 

Green Farm Prevent obsahuje koenzym Q10 a Omega 3 z lněného semínka. Glukosamin patří mezi základní stavební složky chrupavky. Lněné semínko je zdrojem omega 3 mastných kyselin. Zázvor hraje roli v protizánětlivých reakcích a podporuje normální stav kostí. Kopřiva dvoudomá působí protizánětlivě a podporuje normální činnost cévní soustavy. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. Vitamin D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů a podporuje normální funkci imunitního systému.

 

Green Farm Active obsahuje unikátní sadu 18 aminokyselin a vitamín B6. Aminokyseliny jsou základním stavebním kamenem bílkovin. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a také k udržení normálního stavu kostí. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Víte, že esenciální aminokyseliny byly desítky let legálně užívány sportovci pro lepši regeneraci i vyšší výkony? Přípravek Green Farm Active vychází z těchto mnohaletých zkušeností a je navržen pro ty ve věku 40+, kteří dbají o komfort a dlouhodobou kvalitu svého života.

 

Green Farm MemoX obsahuje kombinaci ženšenu a koenzymu Q10. Zelený čaj napomáhá fyzickému a psychickému povzbuzení a podporuje kognitivní a duševní zdraví. Ženšen v kombinaci s ginkgo bilobou podporuje kognitivní funkce a výkon mozku. Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. V čínské knize o bylinách je ženšen zmiňován jako bylina podporující 5 vnitřních orgánů, tišící nervy, zklidňující mysl, zastavující křeče, čistící zrak a zlepšující paměť. Brazilská lidová medicina věří, že guarana je magická, léčí střevní problémy a působí jako prostředek nabytí síly.

 

Green Farm Vital obsahuje unikátní kombinaci 17 vitaminů a minerálů. Vápník a vitamin B3 (niacin) přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin D napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů. Selen a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k udržení normálního stavu pokožky a zraku. Riboflavin a vitamin B6 podporují normální činnost nervové soustavy a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 

Běžná cena dárkového balení je 1499 Kč.

Cena: 1 899 Kč včetně DPH
Cena bez DPH: 1 651 Kč

Dostupnost: 3 ks nedostupné
3 ks prodejna Praha 9

Číslo produktu: GF-dar

Naše výhody:

 • Spolehlivost
 • Kompletní sortiment
 • Vstřícné jednání
 • Rychlé dodání
 • Oficiální distribuce
 • Desítky výdejních míst
 • Dovoz na akce zdarma
 • Zeptejte se - poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz

Mohlo by vás zajímat