CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

NVII ULTIMATE F1 black/teal/gold

Běžecké boty NVII ULTIMATE F1 black/teal/gold

Nový vylepšený model hřebových bot Ultimate F1 se vyznačuje především pevnější a zároveň pohodlnější patou.

ULTIMATE F1 je skvělou novinkou z produkce NVII pro sezonu 2022. Základním svrškovým materiálem je velmi odolný, stabilní, nenasákavý a prodyšný materiál z dílny vyhlášeného amerického výrobce Supefabric, který je navíc vyztužen syntetickou obsázkou a nártovými stabilizátory. Vnitřní klenba je dále vyztužena kevlarovým dílem, který má ochránit chodidla před proražením od větví nebo ostrých kamenů. Ponožková konstrukce svršku eliminuje otllaky od klasicky všívaného jazyka a výrazně navyšuje komfort uvnitř boty. Nártová část svršku je podlepena perforovaným neoprenem, který se také podílí na zvýšeném komfortu v nártové části boty.

Mezipodešev se sklonem 6mm má v patní části nabídnout dostatečný komfort na dlouhé běhy, střední část je vyztužena, aby ochránila plantární fascii před přetížením a přední část je optimalizována pro maximální flexibilitu a propriocepci. V přední části mezipodešve je vložen polymerový díl, který má zabránit vnikání hřebů do lůžka boty (spike protector).

Podešev má v přední části 9 karbidových hřebů ve 3 logických linicích a díky tomuto řešení nabízí fantastiocké vedení odrazu. Ve střední části jsou 2 hřeby pro jistotu v přeskakování stromů a dalších překážek, v patní části jsou další 4 stabilizační hřeby. Na celé ploše podešve tedy najdete 15 hřebů výška všech špuntů je 6,5mm. Směs podešve je v orienťáku velmi dobře známý butyl rubber s výbornou odolností a skvělými kontatními parametry.

 

 

Váha 239g (UK8)

Cena: 3 392 Kč včetně DPH
Cena bez DPH: 2 803 Kč

Dostupnost: > 5 párů skladem
> 5 párů prodejna Praha 9


Objednané zboží Vám odešleme v úterý 28. 5. 2024.

Číslo produktu: NVUF1BTG

Volba varianty

Bojíte se, že netrefíte správnou velikost? Nebojte! Vyměnit zboží můžete až do 2 měsíců od data nákupu. Více informací naleznete zde.

Naše výhody:

 • Spolehlivost
 • Kompletní sortiment
 • Vstřícné jednání
 • Rychlé dodání
 • Oficiální distribuce
 • Desítky výdejních míst
 • Dovoz na akce zdarma
 • Zeptejte se - poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz