CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

GARMIN FORERUNNER 745 Music Red

Popis produktu

Běžecké GPS hodinky GARMIN FORERUNNER 745 Music Optic Red

 

GPS Hodinky pro běh, triatlon a celou řadu dalších sportů, s bezkontaktními platbami GarminPay a přehráváním MP3 hudby.

 

Běžecké a multisportovní GPS hodinky vyšší třídy.

 

Garmin Forerunner 745 jsou chytré GPS hodinky s pokročilými funkcemi pro plánování a vyhodnocování tréninků (aerobní a anaerobní tréninkový efekt, tréninková zátěž, doporučená doba regenerace, VO2Max), podrobným vyhodnocování Dynamiky běhu, s optickým snímačem srdečního tepu, schopným měřit tep i pod vodou při plavání, a dalším příjemnými každodenními funkcemi, jakou jsou bezkontaktní platby Garmin Pay a přehrávání MP3 hudby (nutno spárovat s bezdrátovými sluchátky).

 

Forerunner 745 patří mezi hodinky se spolehlivým, tlačítkovým ovládáním, barevným displejem s vynikající čitelností na slunci a solidní výdrží baterie v režimu GPS.


 • Barevný chroma displej s úhlopříčkou 1,2", chráněný vysoce odolným sklíčkem Gorilla Glass.
 • Všestranné sportovní a volnočasové využití.
 • Bezdrátové připojení: Wi-Fi, ANT+, Bluetooth.
 • Velmi nízká hmotnosth, jen 47 g.
 • Výdrž až 16 hodit v GPS režimu nebo až 6 hodin GPS + poslech hudby.
 • Výdrž baterie až 1 týden v režimu chytrých hodinek.
 • Vodotěsné provedení do 5 ATM.

APLIKACE PRO SPORT - Garmin Forerunner 745 jsou multisportovní hodinky, které umožňují měření následujících aktivit: Běh, Trailový běh, Běh po dráze, Krytá dráha, Virtuální běh, Běžecký pás, Kolo, Horské kolo, Kolo uvnitř, Triatlon, Swimrun, Chůze, Turistika, Plavání v bazénu, Plavání v otevřené vodě, Veslování, Veslování uvnitř, Kajak, Paddleboard (SUP), Lyže, Snowboard, Lyžování mimo sjezdovky, Běžky klasický styl, Běžky volný styl, Jóga, Pilates, Stepper, Eliptický trenažér, Vystoupaná patra, Kardio, Síla, Dýchání, Jiné (umožňuje vytvoření uživatelské aktivity). Hodinky je možné dále rozšiřovat o aplikace třetích stran, např. InLine bruslení a podobně.

 

MĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ - Hodinky v průběhu dne nepřetržitě měří srdeční tep a naměřená data zaznamenávají do své paměti. Vyhodnocením takto naměřených dat získáte hodnotu průměrného klidového tepu, která může poukázat na hromadící se únavu a přetrénování. Hodnota Stress skóre sleduje pomocí variability srdečního tepu zatížení organizmu a také průběh regenerace po náročném sportovním výkonu. Jednoduché vyhodnocení těchto dat je k dispozici pomocí ukazatele Body Battery, který zobrazuje míru únavy jedním číslem, které se při načítající zátěži snižuje a během regenerace a spánku naopak zvyšuje.

 

DENNÍ DOPORUČENÍ TRÉNINKŮ - Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice a každodenní doporučení běhu a jízd podle aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku.

 

TRÉNINKOVÝ EFEKT - Údaje o aerobním a anaerobním efektu tréninku ukazují, jak trénink ovlivňuje rozvoj vytrvalosti, rychlosti a výkonu.

 

DOBA REGENERACE - Po každém tréninku vidíte, jak dlouho je třeba regenerovat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.

 

VO2 max - Funkce VO2 max je indikátorem předpokládaného výkonu a umožní vám trénovat efektivněji. Tato metrika zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.

 

PŘEDPOVĚĎ VÝSLEDKŮ - Speciální nástroj zohledňuje vaši aktuální sportovní úroveň a tréninkovou historii. Pomůže vám pracovat na dosažení stanoveného cíle pro závod a sledovat vliv tréninku na předpokládaný čas dokončení závodu.

 

ZHODNOCENÍ VÝKONU - Při běhu hodinky Forerunner 745 analyzují tempo, srdeční tep2 a variabilitu srdečního tepu a v reálném čase posuzují vaši schopnost podat výkon.

 

TRÉNINKOVÁ ZÁTĚŽ - Tato statistika sleduje objem tréninku za posledních 7 dní a porovnává ji s optimálním rozsahem podle vaší kondice a aktuální tréninkové historie.

 

STAV TRÉNINKU - Tato metrika automaticky vyhodnocuje vaši nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti a ukazuje, jestli trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.

 

CYKLISTICKÝ VÝKON - Připojte kompatibilní měřič výkonu Garmin (prodává se samostatně) a využijte k efektivnějšímu tréninku údaje o dynamice jízdy, FTP a pokročilé tréninkové metody.
 
DYNAMIKA BĚHU - V kombinaci s kompatibilním příslušenstvím měří Forerunner 745 důležité metriky běhu, například kadenci, délku kroku, dobu a vyváženost kontaktu se zemí a další.
 
GARMIN COACH - Bezplatné adaptivní tréninkové plány nabízejí pokyny profesionálních trenérů a přizpůsobí se vašim potřebám a tréninkovým cílům. Tréninky přímo synchronizované s hodinkami.
 
VYTVÁŘENÍ NOVÝCH TRAS - V aplikaci Garmin Connect™ můžete vytvářet nové trasy, takže vám nikdy nedojdou místa vhodná k tréninku. Plánovat je můžete i na dalších platformách, jako například Strava a Komoot, a potom je automaticky synchronizovat s hodinkami Forerunner.
 
VÝPOČET TRASY PODLE OBLÍBENOSTI TRENDLINE™ - Garmin Connectdokáže vždycky najít tu nejlepší trasu – díky systému výběru z nejoblíbenějších cest a stezek a údajům o miliardách kilometrů tras, které nahráli přímo ostatní běžci a cyklisté.
 
VÍCE SYSTÉMŮ GNSS - Přístup k několika různým navigačním satelitním systémům (GPS, GLONASS a Galileo) umožňuje lepší sledování v náročnějších prostředích, než když máte k dispozici pouze GPS.
 
SNÍMAČ PULZNÍHO OXYMETRU - Speciální snímač na zápěstí sleduje hladinu nasycení krve kyslíkem a nabízí lepší přehled o tom jak spíte nebo jak se aklimatizujete na vyšší nadmořskou výšku.
 
FUNKCE BODY BATTERY™ - Sledujte úroveň energie svého těla, abyste si vhodně naplánovali aktivity i odpočinek.
 
SLEDOVÁNÍ MENSTRUACE - Sledování menstruačního cyklu vám pomůže upravit si tréninky s ohledem na maximální potenciál zlepšování a naplánovat si další závody podle toho, ve které fázi se zrovna nacházíte.
 
HUDBA NA ZÁPĚSTÍ - Hodinky umožňují buď synchronizaci playlistů z vybraných hudebních streamovacích služeb (například Deezer, Amazon Music nebo Spotify®), nahrání skladeb z počítače do vnitřní paměti pomocí USB kabelu nebo možnost ovládat připojený mobilní telefon. Pokud budete poslouchat hudbu přímo z hodinet, tak stačí jen připojit libovolná Bluetooth sluchátka a poslouchat i bez telefonu v dosahu. Do hodinek Forerunner 745 Music se vejde až 500 skladeb.
 
BEZKONTAKTNÍ PLATBY GARMIN PAY™ - Plaťte snadno a rychle u obchodníků i vybraných dopravců se systémem bezkontaktních plateb Garmin Pay.
 
CHYTRÁ OZNÁMENÍ - Na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění, když provedete spárování s kompatibilním smartphonem Apple nebo Android. Po připojení telefonu se na displeji hodinek objeví informace o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb. Na displeji hodinek můžete sledovat informace o předpovědi počasí, je také možné nastavit telefonní čísla, na která se odešle nouzová zpráva, pokud hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehodě. Při zobrazení příchozích volání se na displeji hodinek objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu.
 
BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE - Pokud jsou hodinky připojené k chytrému mobilnímu telefonu, je možné využívat bezpečnostní funkce, které na předem nastavené telefonní číslo pošlou v případě nouze informaci o potřebě pomoci. Žádost o pomoc je možné vyvolat ručně nebo automaticky. Funkce Incident detection automaticky detekuje nehodu a v nastalé situaci vyšle automaticky žádost o pomoc. Druhou možností je funkce Assistence, kterou je možné využít v tísni a kterou vyvoláte ručně kombinací kláves. Bezpečnostní funkce využívají připojený mobilní telefon a s žádostí o pomoc odesílají i aktuální pozici/umístění hodinek.
 
APLIKACE TŘETÍCH STRAN - Díky projektu Connect IQ je možné do hodinek stahovat další aplikace, speciální datová pole, widgety a ciferníky hodinek. Projekt vznikl před několika lety a umožnil tak počítačovým našencům a programátorům tvorbu jejich vlastních aplikací. Drtivá většina obsahu je zcela zdarma, ale můžete se setkat i s placenou aplikací nebo vzhledem. Většina vývojářů se však pokouší získat drobnou odměnu pomocí PayPal odkazu, ale zda se je rozhodnete v jejich práci podpořit je jen na Vás.
 
PROPOJENÍ S Garmin Connect - Nahrajte své aktivity do aplikace Garmin Connect a zapojte se do rostoucí webové komunity, kde můžete komunikovat, soutěžit a sdílet svoje úspěchy na sociálních sítích.
 
VÝDRŽ BATERIE - K dispozici máte až týden provozu v režimu chytrých hodinek, až šestnáct hodin v režimu GPS nebo až šest hodin v režimu GPS s poslechem hudby. V režimu UltraTrac™ máte dostatek energie i na nejdelší závody, zde je výdrž baterie až 21 hodin.
 

 

heroObsah balení

 • GPS hodinky Forerunner 745
 • USB napájecí a datový kabel
 • Uživatelský manuál

Cena: 413,00 € vrátane DPH
Cena okrem DPH: 341,3 €

Bežná cena: 509,00 €
Ušetríte: 96,0 € (19 %)

Dostupnosť: 1-2 dny - skladom u dovozcu


Z českej distribúcie od Garmin Czech s.r.o.

Objednaný tovar Vám odošleme najneskôr ve čtvrtek 24. 6. 2021.

Číslo produktu: 010-02445-12

ks

Naše výhody:

 • Spoľahlivosť
 • Kompletný sortiment
 • Ústretové jednanie
 • Rýchle dodanie
 • Oficiálna distribúcia
 • Desiatky výdajných miest
 • Dovoz na akcie zadarmo
 • Spýtajte sa – poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz

Ďalšie varianty