CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

AUTOPILOT mapník na kolo PilotOne AB A4

Mapník na kolo AUTOPILOT se základnou PilotOne AB (AngleBoy) a deskou A4 30x24 cm

 

Mapníky AUTOPILOT již doprodáváme. Pokud se Vám nehodí dostupné varianty, pak zkuste vybrat z nabídky mapníků MIRY.

 

Otočný mapník pro bleskovou montáž na řidítka bez použití nářadí. Prostě "nasaď a jeď"!

 

Mapník PilotOne je určen zejména (ale nejen) pro závodní MTBO použití. Potěší a dobře poslouží i cykloturistům a bikerům zaměřeným na design. Připevnit se dá velmi jednoduše a rychle (cca 10 vteřin) na “oversize” řídítka (Ø 31,8 mm) a s různými redukčními sadami i na řídítka klasická (Ø 25,4 mm), nestandardně zmenšená (Ø 25,0 mm) a dokonce i na některá crossová anebo starší kola s řídítky Ø 22 mm.

 

K připevnění nepotřebujete žádné nářadí, pouhýma rukama jen mapník "zaklapnete a jedete". Vše, co k mapníku patří, je jeho organickou součástí, žádné šroubky Vám při montáži nebudou padat do trávy. Mapník je vždy složen ze základny a otočné desky, v nabídce jsou 4 různé základny:

1) Extra Short (ES) s výškou mapy 85 mm nad osou řídítek

2) Standard Height (SH) s výškou mapy 112 mm nad osou řídítek 

3) TallBoy (TB) s výškou mapy 142 mm nad osou řídítek 

4) AngleBoy (AB) s výškou mapy 122 mm nad osou řídítek a s excentrickým umístěním středu desky o 50 mm dopředu či dozadu. 

 

Každá ze základen může být nasazena na řídítka "oversize" průměru 31,8 mm nebo může být doplněna redukcemi průměru a použita i na řídítkách s průměrem 25,4 mm, 25,0 mm a 22,2 mm.

 

Základny modelu PilotOne se dodávají standardně v červené, bílé a černé barvě. Otočná deska může být kterákoliv z nabídky značky Autopilot, můžete střídat více typů (rozměrů) desek dle velikosti mapy.

Díky trendu širokých řídítek se pánům doporučuje deska 30 (30,5 x 30,5 cm), případně A4+ (30,5 x 28 cm), dámám pak deska 28 (28 x 28 cm) nebo deska 26 (26x26 cm). Pro závody na turistických mapách je dobré mít desku co největší (30 nebo A4+). Majitelé cykloatlasů s mapami formátu A4 využijí nejvíce menší desku A4 (30,5 x 24 cm), aby se mapa nemusela přehýbat. Můžete vlastnit a střídat více typů (rozměrů) desek dle velikosti použité mapy.

Dostupnost: momentálně nedostupné

Číslo produktu: AP-AB-A4

Doporučujeme alternativy:

Naše výhody:

 • Spolehlivost
 • Kompletní sortiment
 • Vstřícné jednání
 • Rychlé dodání
 • Oficiální distribuce
 • Desítky výdejních míst
 • Dovoz na akce zdarma
 • Zeptejte se - poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz