CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

INOV-8 ROCLITE 305 teal/dark red/black

Běžecké boty INOV-8 ROCLITE 305 teal/dark red/black

 

Konečně bota pro ty, kteří hledají vyšší komfort a ochranu při běhu po různém terénu. Podle našeho pojmenování trailového prostředí, radíme celý koncept Roclite do kategorie "trail na měkké podložce", takže na měkkých lesních cestách, v blátě, na sněhu se tento koncept cítí jako ryba ve vodě. Nová 305-ka má výšku v patě 22,5 mm, výšku ve špičce 14,5 mm a sklon 8mm. Mezipodešev je podložena polymerovou výztuhou metashank 2, která ochraňuje chodidla před proražením podešve. Široký svršek má pevný okopu kolem celého obvodu a na patní části.

 

- Zvýšená přilnavost

- Zvýšený komfort a ochrana

- Ideální pro běh v rozmanitém a nepředvídatelném terénu jako jsou mokré horské skály, blátivé trávy a zarostlé chodníky

 

NEPRĚDVÍDATELNÝ TERÉN

Roclite 305 je bota pro ty, kteří hledají vyšší komfort a ochranu při běhu po různém terénu. Super-odolný svršek dobře sedí na noze, zatímco univerzální grip podešve poskytuje nejvyšší spolehlivost bez ohledu na to, po jakém různorodém a nepředvídatelném terénu běžíte.

 

VYNIKAJÍCÍ TRAKCE

Nová generace podrážky Roclite je nejuniverzálnější na trhu. Vyznačuje se naší Tri-C pryžovou směsí a drápy ve tvaru klínů, každý se širokou styčnou plochou, které poskytují bezkonkurenční přilnavost na nepředvídatelném terénu a rychlé uvolnění nečistot.

 

ZVÝŠENÝ KOMFORT

Super-odolné vrchní materiály v kombinaci s 8mm dropom zajišťuje vynikající komfort při běhu.

 

TLUMENÍ

2-vrstvá PowerFlow mezipodešev dodává o 10% lepší tlumení nárazů a 15% lepší návratnost energie než standardní mezipodešve.

 

OCHRANA

Druhá generace META-SHANK je polymerová výztuha, která ochraňuje chodidla před proražením podešve, má zpevněný okopu v oblasti prstů a po celém obvodu, který chrání při nakopnutí.

 

Čtvrtá generace tohoto modelu jednoznačně patří k těm nejpovedenější.

Cena: 3 399 Kč včetně DPH
Cena bez DPH: 2 809 Kč

Dostupnost: nedostupné

Číslo produktu: 000555-TLDRBK-M-01

Naše výhody:

 • Spolehlivost
 • Kompletní sortiment
 • Vstřícné jednání
 • Rychlé dodání
 • Oficiální distribuce
 • Desítky výdejních míst
 • Dovoz na akce zdarma
 • Zeptejte se - poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz