CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

INOV-8 ROCLITE 290 blue/black/white

Běžecké boty INOV-8 ROCLITE 290 blue/black/white

 

Trailová obuv Inov-8 ROCLITE 290 je novinkou jarní kolekce pro rok 2017. Její výhodou je nízká váha a vysoká flexibilita. Zároveň se jedná o univerzální botu, která je velice rychlá na površích od horských kamenitých cest, přes blátivou podmáčenou trávu po zpevněné lesní cesty a silnice.

 

Univerzálnost a flexibilita

Díky své flexibilitě přináší tato bota jemné vnímání běhu a zároveň vysokou odolnost. Řada ROCLITE 290 je určena pro rychlý a přesný běh ve smíšeném terénu, kde prokazuje své univerzální vlastnosti.

 

Super trakce

Inovovaná podrážka (podešev) ROCLITE patří mezi nejuniverzálnější podrážky na trhu. Skládá se ze tří druhů pryže, označených jako Tri-C, které jsou osazeny šestiúhelníkovými špunty s jemným povrchem. Špunty jsou umístěny v dostatečné vzdálenosti tak, aby se nezanášely a udržovaly stálý záběr.

 

Jistota došlapu s nízkým dropem

Váha pouhých 290 gramů a 4 mm drop dělá z boty ROCLITE 290 velice citlivou a flexibilní botu, která umožňuje rychlý běh při zachování dostatečného komfortu a bezpečného došlapu.

 

Mezipodešev POWERFLOW

Je to právě podešev, která udává pohodlí a odraz boty při běhu. Model ROCLITE 290 je vybaven podešví POWERFLOW vyrobenou ze dvou částí, které ve srovnání se standardní mezipodešví poskytuje o 10 % vyšší absorpci rázů při dopadu a o 15 % více energie při odrazu.

 

Skvěle sedí na noze

Svršek boty je anatomicky tvarován pomocí boční vrstvy ADAPTERWEB, které se přizpůsobují přirozenému pohybu nohy a eliminují možný otok. Na vrstvě ADAPTERWEB jsou také umístěny očka, ve kteých drží tkanička. Podporu zadní části nohy zajišťuje černý plast Y-LOCK system, který zpevňuje patu.

 

Ochrana proti proražení podešve

Ochranu proti proražení střední části podešve zajištěju pětiprstý nylonový prstenec META-SHANK druhé generace, u kterého je oproti generaci 1 navýšena flexibilita. Střední část boty je tak výborně ochráněna proti různým formám proražení podešve.

 

Parametry modelu ROCLITE 290

Váha: 290 g ( UK8 )

Provedení: MEDIUM (středně široká bota v místě příčné klenby)

Barva: TEAL

Drop: 4 mm

Výška pod patou: 17,5 mm

Výška pod špičkou: 13,5 mm

MEN'S - pánská verze

Cena: 2 799 Kč včetně DPH
Cena bez DPH: 2 313 Kč

Běžná cena: 3490 Kč
Ušetříte: 691 Kč (20 %)

Dostupnost: 2 ks skladem
2 ks centrální sklad

Objednané zboží Vám odešleme v pondělí 25. 2. 2019.

Číslo produktu: 000562-BLBKWH-M-01

Volba varianty

Bojíte se, že netrefíte správnou velikost? Nebojte! Vyměnit zboží můžete až do 2 měsíců od data nákupu. Více informací naleznete zde.

ks

Naše výhody:

 • Spolehlivost
 • Kompletní sortiment
 • Vstřícné jednání
 • Rychlé dodání
 • Oficiální distribuce
 • Desítky výdejních míst
 • Dovoz na akce zdarma
 • Zeptejte se - poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz