CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

GARMIN VIRB Elite Cycling Bundle

Popis produktu

Kamera GARMIN VIRB Elite Cycling Bundle (020-00250-00)

Odolná akční HD kamera s integrovaným GPS, barometrem akcelerometrem a WiFi.

* vysocecitlivý GPS příjmač
* FULL HD záznam 1080p/30fps
* 14 Mpix fotoaparát
* 1,4" nedotykový displej
* Barometrický výškoměr
* Odolnost proti vodě
* Výdrž až 3 hodiny na jedno nabití
* ANT+ technologie
* Wi-Fi komunikace (s aplikací v telefonu)
* 16GB microSD karta v balení
* USB + micro HDMI konektor
* menu v češtině

Garmin VIRB Elite je vysoce kvalitní akční HD kamera, která vyniká nejen vysokou odolností a extrémně dlouhou výdrží na jedno nabití akumulátoru, ale obsahuje ve svém těle integrovaný vysocecitlivý GPS přijímač, barometr, akcelerometr a WiFi technologii. Kamera je bez dalšího příslušeství schopna pořídit videozáznam, zaznamenat historii zdolané trasy, včetně přesného výškového záznamu a v případě potřeby k sobě navíc připojit externí čidla měřící srdeční tep, okolní teplotu, kadenci šlapání nebo měřič cyklistického výkonu (čidla se připojují pomocí integrované technologie ANT+). Kameru je možné použít v běžných i extrémních situacích, bez nutnosti dodatečné ochrany (odolnost proti vodě na ponoření do hloubky 1 metr podobu 30 minut, teplotní rozsah -15°C až +60°C, odolnost proti nárazm a vibracím). Na jedno nabití akumulátoru je kamera schopna běžet až 3 hodiny nepřetržitého záznamu.

Kamera j vybavena ANT+ bezdrátovou technologií, pomocí které je ke kameře možné připojit samostatné dálnkové ovládání nebo kompatibilní outdoorové GPS navigace, GPS hodinky nebo GPS sporttestery.

Kamera, kromě ANT+ bezdrátové technologie (externí čidla nebo dákové ovládání), obsahuje také WiFi s možností propojení s chytrými telefony.

Kamera Garmin VIRB Elite má k dispozici digitální stabilizaci obrazu, korekci zakřivení obrazu, optický systémem s 9 optickými prvky nebo interní mikrofon s možností připojení externího stereo mikrofonu pro dosažení kvalitnějšího zvuku. Kamera je vybavena velkými ovládacími prvky, které společně s možností používání kamery bez ochranných pouzder usnadňují její ovládání.

Kamera Garmin VIRB Elite se chlubí nadstandardními parametry. Od stavby objektivu, přes WiFi připojení, GPS, pohybový senzor, vestavěný barometr, 16 Mpix obrazový snímač až po 1,4" barevný transflektivní displej s minimální spotřebou energie a vynikající čitelností na přímém slunci. Použitý objektiv poskytuje záběr 170° nebo 120° (Ultra Wide nebo Wide režim). I při použití Ultra Wide režimu není obraz, díky korekci čoček deformován (jak je zvykem u jiných kamer). Kamera je vybavena velkými ovládacími prvky, které společně s možností používání kamery bez ochranných pouzder usnadňují její ovládání.

Formáty videozáznamu:
1080p HD video (1920x1080) 30 fps, 960p HD video (1280x960) 48 fps, 720p HD video (1280x720) 30 nebo 60 fps, WVGA - pomalý pohyb (848x480) 120 fps

Rozlišení fotogrfií:
16 Mpix (4664x3496), 12 MPix (4664x2632), 8 MPix (3264x2448)

Foto sekvence:
3 snímky/1 sec. (16 MPix), 5 sn./1 sec. (12 MPix), 10 sn. /1 sec. (8 MPix)


Vysocecitlivý GPS přijímač, který je zabudován v těle videokamery je schopen na paměťovou kartu zaznamenat pohyb kamery. Ke kameře je možné připojit další čidla, jako je snímač srdečního tepu, externí teplotní senzor a další. Data z těchto čidel se pak stávají součástí GPS záznamu (GPX formát, záznam až 1x za vteřinu). Proč pořizovat GPS záznam? Slouží jako další dokumentace cesty nebo videozáznamu, u videa je v jakémkoliv okamžiku záznamu možné identifikova přesně místo, kde byl záznam pořízen a případně za jakých podmínek (rychlost, srdeční tep, okolní teplota...). V počítači je možné videozáznam spojit se záznamem GPS a měřené hodnoty (rychlost, srdeční tep, teplota...) vložit přímo do obrazu videa. Stejně tak je podle záznamu možné nad mapou v počítači identifikovat místo pořízení videozáznamu. Využití GPS záznamu z kamery ale tímto nekončí, GPS záznam z kamery je kompatibilní s existujícím tréninkovým deníkem Garmin Connect nebo serverem Garmin Adventure, ve kterém je možné zveřejňovat trasy, fotografie a videa oblíbených tras nebo zážitků. Kamera je s pomocí těchto služeb schopna sloužit i jako základní GPS sporttester nebo GPS záznamník cest. Stanardní GPX formát záznamu dat umožňuje uložená data z kamery následně nahrát do outdoorvých navigací pro využití pro vedení po prošlé trase v terénu.

V programu Virb Edit, který slouží pro zpracování videa, je navíc ke každému okamžiku zaznamenaného videa k dispozici nad mapou identifikace místa kde byl konkrétní záběr videozáznamu pořízen. Program také umožňuje vkládání informací o rychlosti, výšce, přetížení, teplotě, poloze, času, apod. přímo do videa ve formě velkého množství grafirkých prvků.

• přístroj kamera VIRB Elite
• kabel USB
• baterie
• základní držák kamery
• sada rozšiřujících prvků ( 010-11921-01 )
• základny držáku ( 010-11921-02 )
• držák kamery na řídítka - velký průměr ( 010-11921-07 )
• držák do helmy s ventilačními dírami ( 010-11921-08 )
• AC adapter USB
• Karta micro SD 16 GB
• stručný manuál

Cena: 8 390 Kč včetně DPH
Cena bez DPH: 6 934 Kč

Dostupnost: nedostupné

Číslo produktu: 020-00250-00

Naše výhody:

 • Spolehlivost
 • Kompletní sortiment
 • Vstřícné jednání
 • Rychlé dodání
 • Oficiální distribuce
 • Desítky výdejních míst
 • Dovoz na akce zdarma
 • Zeptejte se - poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz

Mohlo by vás zajímat