CS | SK

Kategorie

Zprávy o stavu sněhu

GARMIN VIVOMOVE SPORT White

Popis produktu

Stylové hodinky GARMIN VIVOMOVE SPORT White (010-01597-01)

 

Stylové černé hodinky se sportovním silikonovým páskem

 

Garmin vívomove, jak se hodinky nazývají, nejsou sportovními hodinkami vhodnými na celodenní nošení, jak se často představují ostatní hodinky značky Garmin. Garmin vívomove jsou především stylové hodinky, které mimo jiné měří míru pohybu a kvalitu spánku. Garmin vívomove dokazuje pozici běžných hodinek i svojí výdrží.

 

Na jedinou baterii vydrží bez nabíjení fungovat až 1 rok a poté se baterie, podobně jako u jiných hodinek vymění. Hodinky mají klasické ručičky, ciferník je ale doplněn o dva digitální displeje zobrazující splnění denního cíle nastaveného počtem kroků a dobu, po kterou je majitel hodinek neaktivní. Je dokázáno, že dlouhodobá neaktivita a nízká míra pohybu vede k řadě zdravotních potíží. Prevenci zdravotních potíží a motivaci k zdravějšímu životnímu stylu si tyto hodinky berou jako svůj hlavní cíl. Pokud jste se dosud vymlouvali, že sportovní hodinky se nehodí k vašemu stylu oblékání, je vívomove tím pravým řešením. Díky své odolnosti proti vodě jej nemusíte sundávat z ruky ani v průběhu blížících se dovolených.

 

Hodinky Garmin vívomove jsou dostupné ve třech provedeních: vívomove Sport, vívomove Classic a vívomove Premium. Všechny společně nabízí stejné funkce, liší se ale použitými materiály a také cenou.

Garmin vívomove jsou stylové hodinky s fitness funkcemi

 

KALENDÁŘ S OBRAZEM ŽIVOTNÍHO STYLU:

Mobilní aplikace Garmin Connect Mobile slouží jako kalendář pro ukládání dat z hodinek Garmin vívomove. Po připojení hodinek k chytrému mobilnímu telefonu (Android, iOS, Windows Phone) dojde k přenosu zaznamenaných dat z hodinek do mobilní aplikace. V aplikaci pak přehledně vidíte historii, kolik kroků jste udělali za den, týden, měsíc, rok, jak dlouho trval a jak kvalitní byl váš spánek, případně které části dne jste byli aktivní nebo naopak neaktívní. Všechna data můžete podrobně zkoumat nebo sdílet se svými blízkými. S nimi se můžete současně porovnávat nebo dokonce soupeřit, kdo udělá za den/týden více pohybu.

Garmin Connect - kalendář vašeho živoního stylu

Obsah balení

• vívomove hodinky
• manuál

Parametry

Parametry produktu
Akcelerometr Ano
Baterie - typ Vyměnitelná CR2025
Baterie - výdrž až 1 rok
Hmotnost Sport: 51.0 g; Classic: 48.0 g; Premium: 67.0 g
Rozměry zařízení, ŠxVxH 42mm průměr x 12mm výška x 20mm šířka řemínku
Voděodolnost Ano 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
   
Vlastnosti produktu
Alarm na neaktivitu Ano, graficky
Monitoring spánku Ano
Počítač kroků Ano

Návod k použití

Využijte službu Garmin Connect - online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness.

Cena: 4 490 Kč včetně DPH
Cena bez DPH: 3 711 Kč

Dostupnost: nedostupné

Číslo produktu: 010-01597-01

Naše výhody:

 • Spolehlivost
 • Kompletní sortiment
 • Vstřícné jednání
 • Rychlé dodání
 • Oficiální distribuce
 • Desítky výdejních míst
 • Dovoz na akce zdarma
 • Zeptejte se - poradíme
  +420 602 305 007
  vosky@kamzasnehem.cz

Mohlo by vás zajímat